Pavulon Twist koncert 05.02.2011

Witam wszystkich! Dziś w poście parę słów o zespole Pavulon Twist. Formacja działa od 2002 roku, w jej skład wchodzi pięciu panów o bardzo ciekawych pseudonimach: 

Maciej "Adolv" Drzewiecki - gitara
Łukasz "Mięso" Sokołowski - bas
Marcin Lewandowicz - śpiew, harmonijka
Marcin "Muzieh" Owerczuk - gitara
Bartosz "Bart" Kaczmarczyk - perkusja


Info o zespole:

PAVULON TWIST
Warszawscy ewangeliści Rock'n'Rolla deklarując bezgraniczną wiarę w jego nieśmiertelność, powracają na scenę w nowym składzie. Muzycy Pavulon Twist już od siedmiu lat, mimo perypetii w postaci braku zasobów ludzkich, nigdy na dłużej nie rozstając się z instrumentami, na każdym kroku głoszą dobrą nowinę - Rock'n'Roll jest wiecznie żywy! Dziś, po kolejnych przegrupowaniach w swoich szeregach, jeszcze głębiej sięgają korzeni gatunku.

posłuchajcie na My Space.

Jeśli ktoś miałby ochotę zobaczyć Pavulon na żywo, najbliższą okazją będzie koncert 5 lutego w klubie Pod Żyrandolem. Koncert jest upamiętnieniem tragicznej śmierci trzech rockandrollowych muzyków Budda Hollyego, Ritchiego Valensa oraz J.P. Richardsona, którzy zginęli w katastrofie lotniczej 03.02.1959 roku. 

Oprócz Pavulonu na koncercie będziemy mogli zobaczyć występ niemieckiego zespół Lou Cifer and The Hellions, po raz pierwszy koncertującego w Polsce!! Więcej informacji o zespole:

LOU CIFER AND THE HELLIONS
Zespół założony w 1995 roku przez członków różnych grup niemieckiej sceny rock'n'rollowej. Dziś określany jest jako czołowy reprezentant pierwszej ligi grającej żywiołową odmianę Rock'n'Rolla spod znaku Teddy Boy w Europie. Starannie wykreowany unikalny styl nawiązujący do epoki Rock'n'Rolla Revival (lata 70-te), jak również zawierające w sobie elementy komediowego show, pełne szaleństwa koncerty sprawiają, że uświetniają największe rock'n'rollowe imprezy w całej Europie. Na swoim koncie posiadają trzy płyty z ortodoksyjną wręcz konsekwencją utrzymane w drapieżnym, energetycznym stylu Extreme Teddy Boy :). Warszawskiej publiczności doskonale znane są już hity takie jak: "Do You Believe?", "Where The Teds Go", czy wykonywany chóralnie przy licznych okazjach "God Save The Teds". Tego wieczoru odśpiewajmy je wspólnie z Lou Cifer And The Hellions.

Skład zespołu:
Marcus "Lou Cifer" Aigner - śpiew
Hakim "Hal Hellion" Roubi - gitara
Mikel "Bill Zebop" Mueller - bas
Maik "Dave Hill" Wydra - perkusja
Szczegółowe informacje na plakacie:Informacja dzięki: Adolv oraz Mięso (dziękuję za uaktualnienie).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz