Burleska w TrójmieścieTym razem Pin Up Candy, mistrzyni burleski z nad Wisły, uczestniczka Mam Talent 2014, przygotowała dla Was specjalne pokazy na iście światowym poziomie. Candy, wielokrotnie zapraszana na występy do Paryża, Berlina, Wiednia czy Zurichu, wystąpi dla Was tuż przed swoim europejskim tournée!
25.10.14 (Gdynia) PIN UP CANDY'S BURLESQUE NIGTH

Burleska na dobre wpisała się w kalendarze polskiej sztuki scenicznej. Jeśli jesteście jej ciekawi, nie możecie przegapić tego wydarzenia! Czekają na Was - zmysłowość, kobiecość, talent i porządna dawka adrenaliny!
 

PIN UP CANDY (PL)
http://www.pinupcandy.blogspot.com/
http://www.facebook.com/pinupcandyburlesquestar
http://instagram.com/pinup_candy

---

Na jednej scenie zobaczycie polsko-brytyjsko-maltański wybuch kobiecości!

Specjalnie dla Was kobiety z dwóch krańców świata przyjeżdżają do Polski dać pokaz prawdziwej burleski.

Reprezentująca UK, Elsie Diamond, brytyjska perła w koronie burleski. Czerpie inspiracje z międzywojennych kabaretów. Specjalnie dla Was w Warszawie wykona śpiewaną burleskę!

ELSIE DIAMOND (UK)
http://www.elsiediamond.com/
http://www.youtube.com/user/TheElsiediamond
http://www.facebook.com/pages/Elsie-Diamond/214013568616189


Z Malty, posiadająca rosyjskie korzenie Undine LaVerve. Zdobywczyni tytułu Miss Aplauss Miss Burlesque Russia 2014. Zwyciężczyni olimpiady burleskowej, Byrlypic, w Mediolanie! Zaprezentuje swoje uwodzicielskie występy!

UNDINE LAVERVE (MT)
https://www.facebook.com/undine.laverve
http://www.youtube.com/user/UndineLaVerve


---

W Świat wyobraźni i magii kobiecości wprowadzi nas Reda Haddad. Reżyser, aktor, muzyk, kulturysta i wojownik sztuk performatywnych. Wirtuoz opowieści który myślą i słowem kreuje świat.

REDA HADDAD (PL)
http://www.facebook.com/reda.haddad1
http://www.facebook.com/SKADYKTATOR

---

Jack's Bar & Restaurant
http://www.jacksbar.pl/
Al. Zwycięstwa 243
Gdynia, Polska

bilety
przedsprzedaż 30/40 pln
w dniu wydarzenia 40/50 pln
bilety dostępne w sieci Ticketpro / Eventim

----

Pin Up Candy, prekursorka burleski w Polsce, pokaże Wam swoje zupełnie nowe show!

Czym jest burleska - to krótka forma sceniczna w której łączy się gatunki takie jak teatr, taniec czy skecz. Słowo burleska wywodzi się z włoskiego słowa burlo oznaczającego żart. W swojej pierwotnej formie była ona pastiszem wielkich form scenicznych. Rozwój burleski w latach czterdziestych i pięćdziesiątych spowodował jej przeobrażenie w bardziej elegancką i ekskluzywną formę ekspresji scenicznej. Współczesne występy są najczęściej budowane wokół tematyki kobiecości, mogą poruszać ważne tematy historyczne czy polityczne.

Jednak najważniejsze aby tym co pokazuje się na scenie, cieszyć widza i to gra z publicznością jest największym atutem tej formy sztuki

LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU

1 komentarz: