Burleska w Kielcach

Mieć z pół kilo biżuterii, kapelusze takie duże

i od stałych wielbicieli wciąż dostawać listy, róże. 
Na bankietach, wernisażach pokazywać się co dziennie... 
Być kobietą - ta tęsknota się niekiedy budzi we mnie...

*** Dzień Kobiet z seksapilem. Wyłącznie dla kobiet z wyjątkowym wyczuciem smaku. Takie eventy można zobaczyć w najlepszych kasynach i klubach na świecie w tym w Las Vegas, Paryżu, Berlinie czy Londynie. A teraz również w Kielcach.

*** Zapraszamy na Burlesque Show w wykonaniu najbardziej utytułowanej gwiazdy burleski w Polsce – Pin Up Candy. Długo musieliśmy zabiegać o termin występu. Zobaczycie coś zupełnie innego niż zwykły striptiz. Burleska różni się od striptizu tym, że w striptizie chodzi o to co pokazać, a w burlesce jak pokazać. Przeniesiecie się do innego świata. Świata lubieżnego, zmysłowego, namiętnego. Będzie upojnie jak nigdy dotąd. Noc pełna rozkoszy…

*** Muzycznie będzie nam towarzyszyć zmysłowy set soulowo-electro-swingowy by Albert Szewczyk, którego reklamować nie trzeba. W trakcie wieczoru dużo znanych przebojów w nieoczywistych wersjach, czarne rytmy z seksownym szlifem i czysta energia dobrego clubbingu.

Start: 21:00
Wstęp: Panie od 21 lat, Panowie od 23 lat.
Bilety:
* Normalny: Panie - 10 zł, Panowie - 15 zł,
* Dla osób z potwierdzoną rezerwacją 10 zł,
* Panie na wysokich obcasach do 23:00 płacą - 0 zł,

Rezerwacje od poniedziałku do soboty (10:00 – 19:00) – 881 444 404
Panowie! Was również zapraszamy. Prosimy o elegancki strój, najlepiej wieczorowy. Wypada dotrzymać Paniom kroku i towarzystwa.

Więcej o Pin Up Candy: https://www.facebook.com/PinUpCandyBurlesqueStar

Więc do zobaczenia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz