Dark Gospel Burlesque Show - Łódź 07.02.2014Dark Gospel Burlesque Show
Pin Up Candy & The Jet-sons Rockabilly Trio

https://www.facebook.com/events/583689341706908/?ref_dashboard_filter=upcoming


Całkowicie nowy produkt na polskiej scenie artystycznej! Takiego przedstawienie jeszcze nie widzieliście! Co może się wydarzyć gdy na jednej scenie połączą siły Pin Up Candy - dziewczyna z pośladkami jak księżyc w pełni i The Jet-sons - trójka farmerów z południa?

Mieszanka prawdziwej burleski z gorącym rock'n'rollem wciągnie Was w wir szaleństwa. Dark Gospel Burlesque Show to nietuzinkowe przedstawienie, które nie pozostawi Was obojętnych. Idealnie skrojone show dla miłośniczek prawdziwych twardzieli i wielbicieli kobiecych wdzięków. Na scenie zobaczycie jednego z pierwszych w Polsce performerów boyleski - Jimmy’ego Bottle
Gościnnie, swoje burleskowe wcielenie zaprezentuje Rose de Noir - łódzka performerka burleski!
Specjalnie dla Was pokazy burleski do muzyki na żywo!

O artystach:
Pin Up Candy
Czołowa tancerka burleski w Polsce. Najbardziej oliwkowa dziewczyna nad Wisłą z pośladkami okrągłymi jak księżyc w pełni!
Założycielka Waszawskiej Szkoły Burleski. Regularnie występująca na zagranicznych eventach! Organizatorka wieczorów burleski "Burlesque Nights" czy "Burlesque Showcase". Tańczy od siódmego roku życia. Występuje w klubach, na festiwalach i eventach. Promuje burleskę w prywatnej i publicznej telewizji (TVP, TVN, Polsat). Uczestniczyła w zagranicznych festiwalach burleski w Paryżu (2012, 2013) i Berlinie (2013).

Pin Up Candy to tancerka, która uświetni każde wydarzenie swoim wspaniałym show. W jej zmysłowych i uwodzicielskich występach łączy tajemniczość lat dwudziestych i słodycz lat pięćdziesiątych. Każdy z pewnością odnajdzie coś dla siebie.

W burleskowej odsłonie towarzyszyć jej będą:
Rose de Noir - Czarna Róża łodzkiej sceny burleski, na scenie pokazuje swoja drapieżną stronę!
Jimmy Bottle - przedstawiciel boylesque - burleski w męskim wykonaniu. Najbardziej niejednoznaczny czarny charakter! https://www.facebook.com/jimmybottleboylesque

The Jet-sons Rockabilly Trio
Trójka farmerów z południa tworzących iście piekielną mieszankę dźwięków. Ich diabelsko energetyczna muzyka przesiąknięta jest rockabilly, country, bluegrassem oraz najdzikszym punk rockiem. Długi staż zespołu przepełniony jest koncertami w Polsce i za granicą. Swymi występami zgubili już dusze w Rumuni, Węgier, Francji, Serbii, Czech, Słowacji, Włoch, Łotwy, Litwy, Estonii, Danii, Ukrainy, Francji, Niemiec, Belgii, Estonii, Szwajcari i Szwecji. Dowodem ich demoralizujących poczynań są cztery płyty: "Rockabilly Garage", "Lost Recordings", „Hellbound Stories” i ostatnia koncertowa 'Alive and Well wydane nakładem wydawnictwa White Trash Records.

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/583689341706908/?ref_dashboard_filter=upcomingod lewej: Rose de Noir, Pin Up Candy, Jimmy Bottle, Santa Evita, pomiedzy: The Jet-sons
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza