Dark Gospel Burlesque Show 22.02.2014 Warszawa

Follow my blog with Bloglovin
zdjęcie Piotr Kołakowski

Mieszanka prawdziwej burleski, przedstawienie Dark Gospel Burlesque Show to nietuzinkowe pokazy, które nie pozostawią Was obojętnych. Idealnie skrojone show dla miłośniczek prawdziwych twardzieli i wielbicieli kobiecych wdzięków. 

Na scenie zobaczycie jednego z pierwszych w Polsce performerów boyleski - Jimmy’ego Bottle Gościnnie, swoje burleskowe wcielenie zaprezentuje Rose de Noir - łódzka performerka burleski!

O artystach:
Pin Up Candy Czołowa tancerka burleski w Polsce. Najbardziej oliwkowa dziewczyna nad Wisłą z pośladkami okrągłymi jak księżyc w pełni! Założycielka Warszawskiej Szkoły Burleski. Regularnie występująca na zagranicznych eventach! Organizatorka wieczorów burleski "Burlesque Nights" czy "Burlesque Showcase". Tańczy od siódmego roku życia. Występuje w klubach, na festiwalach i eventach. Promuje burleskę w prywatnej i publicznej telewizji (TVP, TVN, Polsat). Uczestniczyła w zagranicznych festiwalach burleski w Paryżu (2012, 2013) i Berlinie (2013). Pin Up Candy to tancerka, która uświetni każde wydarzenie swoim wspaniałym show. W jej zmysłowych i uwodzicielskich występach łączy tajemniczość lat dwudziestych i słodycz lat pięćdziesiątych.

Każdy z pewnością odnajdzie coś dla siebie.
www.pinupcandy.pl
www.facebook.com/pinupcandyburlesquestar 

www.pinupcandy.blogspot.com

W burleskowej odsłonie towarzyszyć jej będą: Rose de Noir - Czarna Róża łodzkiej sceny burleski, na scenie pokazuje swoja drapieżną stronę! Jimmy Bottle - przedstawiciel boylesque - burleski w męskim wykonaniu. Najbardziej niejednoznaczny czarny charakter!
https://www.facebook.com/jimmybottleboylesque


Wydarzenie na fb:
https://www.facebook.com/events/519069254873328/?ref_dashboard_filter=upcomingSerdecznie zapraszamy!


Gdzie:
DZiK
Belwederska 44 A

Godz. 21.00, wstęp 25 pln
zdjęcie Piotr Kołakowski

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza