Vintage and Fetish Show - recenzja

W zeszłym tygodniu odbyło się w Poznaniu jedno z najciekawszych wydarzeń sceny vintage i fetysz. Show zorganizowane przez blogerki Carrie i Waniliannę przyciągnęło publiczność z całej Polski!

Moja recenzja dotyczyć będzie bardziej strony technicznej i organizacyjnej, ponieważ miałam przyjemność występować podczas tego wydarzenia.

Logistyka wiązana z imprezą została starannie przygotowana. Organizatorki zadbały o nocleg dla wszystkich uczestników, a osoby występujące na scenie miały przestronną wydzieloną garderobę. Klub, W Starym Kinie, na jeden wieczór zyskał dużą scenę oraz bardzo profesjonalna obsługę sceniczną. Artyści występujący na scenie mieli do dyspozycji całą gamę świateł, dymiarkę, stroboskop, ultrafiolet. Jednym słowem wszystko co można było sobie zażyczyć. Był czas na próbę generalną, podczas której miałam możliwość ustalić wszystkie szczegóły moich występów. Wszystko dzięki Alternation.pl. Panowie, gratuluję!

Ciężko jest mi określić ile osób wykupiło bilety. Muszę natomiast wspomnieć, o bardzo dobrym posunięciu organizatorów, którzy w trakcie wieczoru wywiesili informację na drzwiach o braku miejsc w lokalu. Po wyprzedaniu wolnych biletów, wpuszczane były tylko osoby z wcześniejszą rezerwacją. Oznacza to, że nie zysk był najważniejszy, a wygoda gości.

Z punktu widzenia performerki muszę napisać też o wspaniałej poznańskiej publiczności, która miała okazję po raz pierwszy oglądać moje występy. Ciepłe przyjęcie oraz wspaniała atmosfera jaka została stworzona przez gości wydarzenia warta jest odnotowania. Poznań okazał się jednym z najmilszych miejsc w jakich miałam okazję występować i z sentymentem będę wracać do tego miasta.

Myślę, że impreza zorganizowana przez charyzmatyczne osoby nie mogła się nie udać. Organizatorzy zaprosili śmietankę blogowego świata pin-up, vintage i fetysz. Wspaniałe modelki alternatywne z niepowtarzalnym wdziękiem prezentowały ubrania  takich marek jak Lady Carotta, SnowBlack Corsets czy LTX Clothing.

Gratulacje dla wszystkich uczestniczek:  Vintage Girl, Niny Holy, Rockagirl, Jeany Kicz, Silverrr, Iny von Black, FieryVoluptas, Zoe-lin. Byłyście wspaniałe.

Osobny akapit muszę poświęcić firmie Pussy Project, bez której impreza nie byłaby tak wspaniała. Nowatorskie, jak na polskie warunki, podejście dziewczyn do kobiecej seksualności może wydać się kontrowersyjne. Wszystkich sceptykom radzę wziąć udział w jednym z przedsięwzięć organizowanych przez PP, wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane!

Na imprezie obecne były również firmy: nylony.pl, Black Ribbon Lingerie, Greta Vintage Store! Dziękujemy!

Ze względu na ogromna ilość przepięknych zdjęć zamieszczam tylko namiastkę, pełne galerie w linkach:

Carrie


anksfoto

4 komentarze:

 1. Nie ma najlepszego zdjęcia z kwiatkami, wrzucisz?

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłaś gwiazdą wieczoru :*
  Wszystkie miasta w Polsce powinny błagać cię o występ.

  OdpowiedzUsuń
 3. Żałuję, że nie mogłam przyjechać, ale następnym razem nie odpuszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie było Cię poznać i zamienić chociaż te kilka słów. jesteś prawdziwą iskierką :)

  OdpowiedzUsuń