Podwiązka #2 w Klubie Teatr 17.03.2012


Otwarcie FRANCOPHONIC FESTIVAL:
BART & BAKER (FR) – Najlepsi dj’e retro z Paryża
PIN UP CANDY, BURLESQUE SHOW - http://pinupcandy.blogspot.com/
LEKCJA SWINGU – Michał Oblaciński i Kasia Dybowska - www.swingout.pl
Dj BEN – 100% retro set

...To więcej niż zwyczajna impreza ! To podróż w czasie... najprawdziwszy błysk i przepych złotej ery lat dwudziestych. Noc inspirowana Belle Epoque i bohemą paryską ( niczym Moulin Rouge, Art Nouveau, Burlesque, Toulouse-Lautrec, Absinth, etc.) ; noc w klimacie swingujących lat trzydziestych w Ameryce – czasów mafii, prohibicji i szalonych klubów jazzowych.

To wszystko, gdy w Warszawie, w Klubie Teatr gości PODWIĄZKA, impreza, która niesie nas od roku 1890 do 1940... PODWIĄZKA nie próbuje kopiować ani nieudolnie naśladować tamtych czasów. Tu nie chodzi o realne odtworzenie epoki – chodzi o stworzenie tamtego klimatu, o poczucie wyszukania i niesamowitości tej pięknej nocy. PODWIĄZKA to impreza dla ludzi, którzy nie boją się kreatywnie wyrażać samych siebie, którym nie straszne przebrania, którzy lubią zabawy z własną tożsamością. Magiczna sceneria Klubu Teatr oraz stroje z epoki pozwalają bowiem zapomnieć o problemach XXI wieku... Pozwalają zapomnieć się w Belle Epoque. 

DRESS CODE : To każdy gość, indywidualnie może zadecydować, jak głęboko swoim strojem pragnie wejść w epokę. Ważnym dla atmosfery tej nocy jest jednak to, aby każdy z gości ubrał się w klimacie epoki. Inspirację należy czerpać z Bohèmian, Burlesque, Cabaret, Cancan, Dandy, Diva, Gigolo, Glamour, Mafia, Moulin Rouge, Rascal, Roaring Twenties, Varieté, Vaudeville, Villain.

********
Bart & Baker wybitnie mieszają stare melodie swing ze świeżymi beatami. Są autorami słynnej kompilacji Electro-Swing wydanej przez wytwórnię Wagram, na której znalazł się remix utworu zespołu Parov Stellar. Dla fanów muzyki francuskiej takiej jak Caravan Palace, Paris Combo czy Zaz impreza inaugurująca tegoroczną edycję fetsiwalu Francophonic to pozycja obowiązkowa!
********

Drzwi otwarte: 21.00
Lekcja swingu: 22.00 – 22.30
Szalona zabawa: 22.30 – do rana

20 PLN
Przedsprzedaż w Klubie Teatr, codziennie 12.00 to 20.00
Kod do domofonu: 232323#

Wiecej informacji o Francophonic Festival: 

PARTNERZY:

1 komentarz:

  1. Nie no, jak zwykle mam pecha i już mam plany na ten wieczór. Szlag by go trafił! Na moim blogu możesz już zobaczyć próbkę obrazu, Twojego portretu....ale nie martw się...obraz jeszcze nie skończony, nad twarzą też będę jeszcze pracować;) Pozdrawiam serdecznie:)

    OdpowiedzUsuń