Wywiad dla Koloru łódzkich ulic - 2012 - Rok Pończoch Nylonowych + wywiad dla Palneta.fm

Dziś zamieszczam wywiad promujący akcję 2012 - Rok Pończoch Nylonowych. Portal Moje Miasto.pl, dzięki redaktorce Emilii Białeckiej, zdecydował się przybliżyć swoim czytelnikom czym tak naprawdę są pończochy nylonowe i dlaczego warto je nosić. Zapraszam do lektury!

Radosław Pasterski

W jednym z wcześniejszych postów możecie znaleźć wywiad z Lady in Balck.Nie wiem dlaczego nie zamieściłam jeszcze na swoim blogu wywiadu dla Planety.fm też o akcji 2012 - Rok Pończoch Nylonowych. Tym razem coś do słuchania!

Aina Ambroszkiewicz

10 komentarzy:

 1. Magic, to są pończochy nylonowe, nie rajstopki. Zapraszam na jedno z naszych spotkań, może się wiele o nich dowiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dodam tylko od siebie, że Emilia również brała udział w spotkaniu promującym nylonową akcję w Łodzi.

  OdpowiedzUsuń
 3. jeeej-jak przyjemnie słuchało się wywiadu! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. "key hole" tłumaczyć można jako 'kluczowa dziurka' - to wtedy zdecydowanie nie ta w pończosze jest kluczowa ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa wypowiedź na temat „key hole” – jako ulubionym przez mężczyzn atrybucie pończoch. Pozwolę sobie zgłosić moje votum separatum. Dla mnie najfajniejszymi rzeczami w pończochach są (mniej więcej wg hierarchii upodobań):
  1. To, że razem z pasem tworzą wokół pupy (i z przodu również) okrąg/owal ograniczony od góry paskie, z boku zapinkami u dołu manszetami pończoch (jak tutaj: http://www.imagebam.com/image/f990f4175013309)
  2. To że kobieta ubrana mniej więcej w taką bieliznę (http://www.imagebam.com/image/f880c1175013341) + biustonosz może założyć na siebie sukienkę i tylko ja i ona wiemy, co się pod tą sukienką kryje (albo raczej co się nie kryje). Co można w miły sposób wykorzystać np. podczas powrotu lub po powrocie z popołudniowego przyjęcia  Można powiedzieć, że w oczach/wyobraźni swojego mężczyzny kobieta jest wtedy jednocześnie ubrana i nieco rozebrana 
  3. Wzmocnienia stóp. Im ciemniejsze tym lepiej – coś w tym guście (http://www.imagebam.com/image/3c58f6175016390). Tzn. mniej więcej żeby różnica była taka, że pończocha ma 15den, a wzmocnienie wygląda na ok. 50. W związku z tym najfajniejsze są FF’y (szczególnie havany) i RHT. Mało ciekawe są NHT. Mogą też być pończochy full-contrast typu: koloru copper czy grey z czarną manszetą, szwem i wzmocnieniami stóp
  4. Ogólnie widok czarnej, czekoladowej czy brązowej hosiery na nodze kobiety  Rajstopy niestety nie spełniają punktów 1-3, wyglądają dużo gorzej na nodze i fatalnie wyglądają z majtkami pod sobą… Myślę, że mężczyzna który woli nagie kobiece nogi lub spodnie na nich, nigdy nie będzie lubił pończoch… A jak można ewentualnie woleć widok kobiecej pupy opatulonej w majtki i rajstopy (w dodatku z tragiczną „wzmacnianą częścią majtkową”, od takiego widoku jak w pkt. 2, to już pozostanie zagadką…

  OdpowiedzUsuń
 6. Rafaello, dziękuję za podzielenie się swoimi ulubionymi aspektami noszenia pończoch.

  Anonimie, wywiad dotyczył pończoch. Niczego innego.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fantastycznie! Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Rafaello mógłbyś wybierać bardziej apetyczne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 9. Boska spodniczka rozowa - gdzie mazna takie cudo zakupic?

  OdpowiedzUsuń