WOMEN Alternative - magazyn dla kobiet, o kobietach (alternatywnych)

10 lutego 2012 - data warta zapamiętania. To dziś na światło dzienne wyszedł pierwszy numer magazynu dla kobiet, o kobietach: WOMEN Alternative. Wydawałoby się, że takich publikacji mamy w Polsce zatrzęsienie - o nie! Nowy tytuł skupia pod swoimi strzechami świat alternatywy - znajdziesz tu informacje o stylu pin-up i jego twórcach, o modelkach - nawet tych plujących ogniem, performerkach, fotografach, a Twoje oko będą cieszyć nie tylko figlarne, ale też dosyć śmiałe zdjęcia. Dla miłośników historii publikowane będą artykuły o gwiazdach retro. W pierwszym numerze znajdziecie barwnie nakreśloną, przez blogerkę Lady in Black, sylwetkę Marleny Dietrich. Dowiecie się gdzie i kiedy odbywają się najciekawsze imprezy tematyczne. Co najważniejsze, dzięki lekturze WOMEN Alternative, będziecie mogli zrozumieć czym jest retro, pi-up, alternatywa czy fetysz.

Według mnie największym atutem magazynu WOMEN Alternative, są jego twórcy. Pomysłodawczyni i redaktor naczelna, blogerka Karolina "Carrie" Grzybowska, z determinacją dążyła do powstania pierwszego numeru. Dzięki jej nowatorskiemu podejściu do tematu, zdecydowała się na współpracę z ludźmi, którzy zajmują się swoją aktywnością od lat. Nie znajdziecie tu nazwisk z pierwszych stron gazet. Znajdziecie rzetelną i sprawdzoną informację, charakter oraz to coś czego brakuje popularnym tytułom. Dla mnie tym czymś jest miłość do tematyki, jaką zajmuje się każda z tych osób. Carrie - DZIĘKUJEMY!

Na stronie 14 znajdziecie mój artykuł o Gilu Elvgrenie. Zapraszam do lektury.


Polub WA na Facebooku!

6 komentarzy:

 1. I jeszcze przez kobiety :)
  Ja też z przyjemnością poczytałam o Gilu Elvgrenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o proszę ;D nie słyszałam o tym wcześniej
   zapraszam do mnie ;) nowa notka .

   Usuń
 2. Napisałaś bardzo dobry artykuł ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. lepszej rekomendacji dla magazynu nigdzie nie znajdę jak u Ciebie właśnie:-) Tak - popieram wszerz i wzdłuż Twoje słowa. :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem wzruszona, pięknie napisane, puchnę z dumy! A zespół mam wymarzony! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowny tekst, świetnie!

  OdpowiedzUsuń