Sylwester TVN z burleską


Część z Was już wie, w tym roku reprezentuję burleskę na scenie TVN podczas sylwestrowej nocy! Kraków to magiczne miejsce - miasto artystów, miasto królów! Imponująca scena, która powstaje na Rynku Głównym, będzie miejscem najgorętszych sylwestrowych wrażeń. Nie muszę chyba pisać, że jestem dumna mogąc promować to co kocham pośród takich gwiazd jak: Agnieszka Chylińska, Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing, Kayah, Zakopower, IRA, Wilki, Feel, Grzegorz Hyży, Red Lips i Future Folk. Uczestnicy X Factor i Mam Talent: Sabina Jeszka, Karolina Duszkiewicz, Marta Bijan, Mateusz Guzowski, Marcin Spenner, Biba, Red Pop, Patman Crew, Bucket Guys, Krzysztof Drabik i Top Toys.

Dodatkowo taneczna strona widowiska zapewniona przez tancerzy You Can Dance (właśnie odbywają się castingi do kolejnej edycji), Top Toys czy zespół Volt, rozgrzeje Was wszystkich! Śledźcie mój frofil fb Pin Up Candy gdzie będę wrzucać najbardziej aktualne zdjęcia i informacje!

Zobaczcie co TVN napisał o moim udziale na swojej stornie! Dziękuję bardzo!

"Królowa polskiej burleski wystąpi podczas Sylwestra TVN w Krakowie!
Katarzyna Kraszewska, bo tak naprawdę nazywa się Pin Up Candy, jest magistrem politologii z dyplomem Uniwersytetu Warszawskiego. Mówi biegle po włosku i angielsku. Jednak pani politolog wybrała inny sposób na życie.
Jej występy w gorsetach i wachlarzach z piór cieszą się ogromnym powodzeniem w Paryżu i Berlinie. Jako jedyna w Polsce, tańczy w gigantycznym kieliszku z szampanem, niczym słynna Dita Von Teese. Tańcem właśnie w kieliszku zachwyciła jury programu „Mam Talent!” i sprawiła, że prowadzący oniemieli.
Show Pin Up Candy będziecie mogli obejrzeć już 31 grudnia na antenie TVN! Jak zatańczy tym razem?"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz