Zdjęcia z półfinału Mam Talent 2014


Kochani, dopiero dziś zamieszczam zdjęcia z szaleństwa po ogłoszeniu wyników półfinału Mam Talent. 

Chciałam Wam bardzo podziękować za wsparcie i głosy, które na mnie oddaliście! Pomimo tego, że finał będzie sobie musiał poradzić bez burleski... jestem niezmiernie szczęśliwa, że wzięłam udział w tej edycji programu. Burleska to niezwykła dziedzina sztuki, która zajmie ważne miejsce na polskiej scenie artystycznej. Jestem przekonana, ze zaszczepiłam w Was iskierkę, która z czasem wybuchnie prawdziwym płomieniem miłości do burleski. Mogłam się o tym przekonać po zejściu ze sceny, autografom i gratulacjom nie było końca! Bardzo podobał mi się komentarz jednej dziewczynki "Mamo zobacz, to ta pani, która tańczyła w kostiumie kąpielowym." Gorąco dziękuję też tym, którzy wpierali mnie swoją obecnością na widowni!

Muszę przyznać, że występ na scenie Mam Talent należał do jednych z najprzyjemniejszych w mojej artystycznej karierze. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was na burleskę na żywo! Już 13 grudnia będziecie mogli uczestniczyć w otwartej imprezie z pokazami burleski: Antrakt (przy Teatrze Komedia), 13.12.2014, wstęp od 19:00, tu link do wydarzenia: REWIA BURLESKI

Każdą z dziewczyn, które chciałyby spróbować swoich sił w burlesce, zapraszam na zajęcia taneczne prowadzone przeze mnie. Grupa A poniedziałek godzina 19:00, Grupa B czwartek godzina 20:00 (ilość miejsc ograniczona). Zapisy na adres: pinupcandy@wp.pl

Koniecznie też śledźcie moje działania przez INSTAGRAM @pinup_candy, na którym codziennie znajdziecie porcję burleskowych zdjęć!
z Rose de Noir - performerką burleski3 komentarze:

 1. Uwielbiam Cię:)
  Zarpszam do siebie :) dopiero zaczynam, ale kto wie, może Ci się u mnie spodoba :)
  fochzprzytupem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam Cię:)
  Zarpszam do siebie :) dopiero zaczynam, ale kto wie, może Ci się u mnie spodoba :)
  fochzprzytupem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Występ był wspaniały,oglądałam z podziwem.Mam wyrzuty sumienia,bo smsa nie wysłałam :( Tłumaczy mnie tylko to,że z Poznania jestem;)
  Udowodniłaś wielu osobą, że burleska to sztuka, chociaż nie wszytkie jej odsłony wzbudzają mój podziw.
  http://www.papilot.pl/ludzie/26925/5/26latka-wazy-ponad-90-kg-i-nie-ma-zadnych-kompleksow-Zostala-miss.html
  Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń