Cycki zbawią świat!

zdjcie studio K2 Kamil Janiszewski

"Kobiece mleko to lody, penicylina i ecstasy w jednym, a do tego spływa z dwóch ślicznych bukłaczków" -

To jeden z chwytliwych tekstów książki Florence Williams "Piersi. Historia naturalna i nienaturalna", która ukaże się w księgarniach już 3 października.

Ze względu na fakt, ze zawodowo wykorzystuje piersi do różnych scenicznych akrobacji,temat niezwykle mnie zaintrygował. Z artykułu promującego książkę, Gazeta Wyborcza 25.09.2014, dowiadujemy się, że dzięki piersiom mówimy, możemy się uczyć i oczywiście dostarczamy potomstwu 100% dziennego zapotrzebowania na witaminy i mikroelementy.

Cytując fragment książki za artykułem:
"Na antycznej wyspie Rodos stała świątynia, w której wystawiano czarę uformowaną ponoć na wzór idealnych piersi Heleny Trojańskiej. Jej uroda mogła wyprawić za morze tysiąc statków, ale to jej cycki tak naprawdę rozpalały wojowników. W drugiej połowie XVI wieku król Francji Henryk II Walezjusz nakazał sporządzić odlew przypominających jabłuszka piersi swojej faworyty Diany de Poitiers. Na jego podstawie rzemieślnicy wyprodukowali potem kieliszki do wina. Ponoć kształt piersi Marii Antoniny zainspirował Francuzów do zaprojektowania kieliszków do szampana (tych płytkich, na Boga, nie tych wąskich i wysokich), a także porcelanowych misek do mleka produkowanych przez słynną manufakturę w Sevres. Niektóre kobiety rodzą się ze wzorem na imponujące "zderzaki". Wszystko zależy od magicznych proporcji pomiędzy tkanką łączną, tłuszczową i gruczołową."

Co prawda moje piersi nie mieszczą się do żadnego kieliszka wina ani szampana, jakie posiadam w domu, ale od dziś gdy będę sączyć którykolwiek ze wspomnianych trunków, pomyślę o słodkich czasach dzieciństwa!

11 komentarzy:

 1. Twoje piersi są cudne !!!!
  Jest co podziwiać i dobrze, że znalazły miejsce na scenie.
  Natomiast jest coś lepszego, W moim odczuciu twoim największym walorem jest pupa i jak pracuje z pasties.....
  I tu prośba poświeć swój najbliższy możliwy artykuł "ass tassels"
  Przybliż zagadnienie
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję za komentarz. Oczywiście poruszę temat asslingu na moim blogu. To bardzo fajna figura w burlesce, a niewiele dziewczyn ją wykorzystuje :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Robisz ze swoich piersi dzieło sztuki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję że kiedyś uda nam się wspólną sesję zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, proszę napusać do mnie na priv pinupcandy@wp.pl

   Usuń
 5. Candy kiedy będzie można Cie zobaczyć w twoim występie o Księżniczce Śnieżce z niegrzecznym krasnoludkiem?
  J.B

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzis zostanie ogłoszona impreza z burleska w Warszawie, nie będę jednak pokazywać tego konkretnego show, szykuję dla Was cos nowego :-)

   Usuń
 6. Trudno nie być nieco odurzonym, gdy piękna (i to nylonowa) kobieta pisze o swoich piersiach i kobiecym mleku... :) moim zdaniem najładniej Twoje piersi wyszły na sesji Pasterskiego... niczym nie ograniczone piękno (http://www.imagebam.com/image/0bc02a354907850)... zreszta bardziej wole brak ograniczen pod koszulka niz nagosc z tassels - np.: http://www.imagebam.com/image/9a6744124496471
  szkoda też, że (normalne) kino rzadko wykorzystuje pełne bukłaczki... tylko czasem da się coś znaleźć:
  http://www.youtube.com/watch?v=5wdfrBMMN0o (Ubu Król)
  http://www.youtube.com/watch?v=KN3pfnGg0lk (Mleczna Droga)

  ...i zaintrygowało mnie dlaczego po tekście o piersiach przy winie/szampanie będziesz wspominać słodkie czasy dzieciństwa

  OdpowiedzUsuń
 7. bukłaczki w swojej roli :)
  http://www.imagebam.com/image/9fbf65356082786

  OdpowiedzUsuń