15.12.2012 - Swinging Burlesque Show

Zapraszam na świąteczne wydanie 'Swinging Burlesque Show". Razem z zespołem Batstab przeniesiemy Was w burleskowo-świąteczny nastrój... Jeśli chcecie wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zostawić komentarz pod koinkursem na portalu Vintage! Do wygrania podwójna wejściówka.


A o burlesce możecie przeczytać również na portalu tvp.info


BatstaB and Pin Up Candy’s SWINGING BURLESQUE SHOW!
15 grudnia przygotujcie się na świąteczne niespodzianki. Nowy, nigdzie wcześniej nie prezentowany występ Pin Up Candy oraz muzyczne nowości w wykonaniu zespołu BatstaB!!!
Zmiany w repertuarze, zmiany w scenariuszu, ale klimat bez zmian – doskonała muzyka i piękna burleska!Wejdźcie, wejdźcie, nie wstydźcie się i otwórzcie szeroko oczy, bo z pewnością nie będziecie mogli się nadziwić temu, co zobaczycie! Na jednej scenie spotkają się wyjątkowi artyści i połączą siły by dać niesamowity show pełen dźwięków, śpiewu, tańca i … piękna! BatstaB i Pin Up Candy to dwa światy – muzyka i pokaz burleski, artyści przygotowali wspólny spektakl, którego nie można przegapić !!
Terminy spektakli:
15.12.2012 – sobota
12.01.2013- sobota
Otwarcie bram: 20:00
Rozpoczęcie show: 21:00
Wstęp: 35 zł
Miejsce:
Klub Rampa, Kołowa 20, Warszawa
Czego się spodziewać? ZOBACZ FILM !!
http://www.youtube.com/watch?v=SHaeGcR7y8g
O artystach:
BatstaB to jedyny zespół w Polsce poruszający się w estetyce steampunk (czasy machin parowych i latarni gazowych) – projekt stawiający jednocześnie na muzykę i sceniczne show. Żywiołowe występy grupy docenili tacy artyści z Japonii, Łotwy i Polski. A co gramy? Mieszankę rock and rolla i swingu zwanego po prostu – coffin rock. (wystarczy posłuchać załączonego fragmentu nagrania).
BatstaB był muzyczną atrakcją warszawskiej imprezy Steam Memmories, grał także na Zombie Walk (dwukrotnie), był atrakcją Zjavy3, konwentu Pyrkon 2012. Grał przed takimi grupami jak Closterkeller, Vic Anselmo Ant1nett, Hitt, czy The Yellow Spots. Współpracujemy w grupami Otwarte Sesje Zdjęciowe, oraz Pospolite Ruszenie Fotograficzne.
Na stronie www.facebook.com/batstab znajdziecie ich zdjęcia, a nawet dwa odcinki komiksu o przygodach zespołu !!
Pin Up Candy – artystka burleski, na scenie od ponad dziesięciu lat. Tańczy modern jazz, balet, taniec brzucha. Jedna z prekursorek burleski w Polsce. Występuje w klubach na festiwalach i eventach. Współpracowała z paryskim duetem DJ’ów Bart&Baker. Promuje burleskę w prywatnej i publicznej telewizji. Uczestniczka zagranicznych konkursów burleski, tańczyła na otwarciu klubu burleski w Berlinie B4. Modelka w projektach Tommasa Dellerta. Autorka akcji 2012 – Rok Pończoch Nylonowych.

Zachęcam do polubienia mnie na FB:  https://www.facebook.com/PinUpCandyBurlesqueStar

3 komentarze:

 1. Czytam Twój blog od roku, idziesz jak burza do przodu, gratuluję! wczoraj kupiłam Maxima specjalnie dla artykułu o Tobie:)
  Mam dwa pytania: Czy planujesz też może warszawskie występy niepołączone z koncertem zespołu BatstaB?
  A drugie pytanie, czy będzie można liczyć na więcej wpisów z serii Z Szafy Pin up Candy? Pamiętam świetny post z linkiem do czarnej spódnicy.
  pozdrawiam gorąco!
  Ania P.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście, samodzielne występy też będą, czekajcie na karnawał! Jeśli chodzi o szafę to oczywiście będę zamieszczać więcej wpisów :-) Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. What may surprisе you is thаt bit thіcker thаn thе first-genегation ipaԁ Mini shеll tо hоuse a thісκer Retinа screen and batter&#1091,
  рrеsumably.

  Take a lоok аt my blog - fragmalmami.de

  OdpowiedzUsuń