Moto Nostalgia 2011- relacja z targów

Już po samochodowym szaleństwie! W miniony weekend miałam przyjemność uczestniczyć w pierwszych w Polsce targach samochodów zabytkowych Moto Nostalgia. Bardzo cieszy mnie fakt, że w naszym kraju zaczynają pojawiać się imprezy na poziomie tych europejskich. Jakość oraz ilość wystawców mówiła sama za siebie: Mercedes, Porsche, BMW to tylko początek długiej listy. W dwóch ogromnych halach można było dostać oczopląsu od pięknie zadbanych egzemplarzy z najwyższej półki. Chciałam również podziękować organizatorowi, Panu Mirkowi Bugajskiemu, który podjął się tak karkołomnego dzieła!

Największe wrażenie zrobiła na mnie Corvetta z 1954 roku - cacko!! Okazało się też, że jej właściciele są tak przesympatyczni, że samochód wziął udział w show Betty and Crew!!!sukienka - allegro, buty Melissa,

Drugą część mojego dzisiejszego wpisu stanowi fotorelacja z występu Betty Q and Crew. Repertuar przygotowany przez nas na tę okazję był strzałem w dziesiątkę. Klasyczny początek i słodkie zakończenie z "cadillac show" zrobiło odpowiednie wrażenie. Resztę zobaczcie sami:5 komentarzy:

  1. Wszystkie wyglądacie cudownie, musiałyście tam zrobić furorę.
    A zdjęcia z waszego show są naprawdę imponujące. Słodkie ale z pazurem, to lubię :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudownie wyglądacie!! Te autka blado przy Was wypadają;)

    OdpowiedzUsuń