W klimacie retro cz. 2

Dziś kolejna porcja zdjęć wykonanych przez Małgosię Pragłowską. Jak już pisałam wcześniej była to dla mnie jedna z najprzyjemniejszych sesji. 

Ostatnio dużo ludzi pyta mnie po co prowadzę mojego bloga. Powodów znalazła wiele, ale najważniejszym z nich jest - ponieważ sprawia mi to przyjemność. Początkowo na blogu miałam pisać o rzeczach, które przytrafiają  mi się na co dzień, chciałam prowadzić taki mały dziennik on-line. Okazało się, że moje miejsce w sieci wyewoluowało do fotobloga z szafiarskim tłem. Prawdę mówiąc, nie mam nic przeciwko. Pozwolę sobie jednak wrzucić od czasu do czasu jakieś zdjęcia nie związane z główną tematyką.
Nie przeraża mnie również eksponowanie moich zdjęć, które mogłyby być uznane za śmiałe. Jeśli komuś nie odpowiada taka estetyka, zawsze może przejść do oglądania innych stron. Nie znajdziecie tu zdjęć, których wstydziłabym się pokazać swoim dzieciom. Prowadzenie bloga nie ma również wpływu na moja pracę. Ta aktywność jest jednym z moich, jakże licznych, hobby.
Czy Wy też spotykacie się ze sceptycznym podejściem do blogowania? Przecież internet to tylko sieć, którą można ujarzmić.10 komentarzy:

 1. Genialne zdjęcia! Wiele osób podchodzi sceptycznie do sieci, ale cóż jak wszystko ma swoich zwolenników i przeciwników. My się nie boimy ;). Ja myślę że dzieci będą się chwalić tak niesamowitymi zdjęciami mamy...Są piękne i ze smakiem. Gratuluję !!

  OdpowiedzUsuń
 2. drugie zdjęcie absolutnie mnie urzekło :) kojarzy mi się ze starymi reklamami coca coli ;)

  Pozdrawiam,
  http://rudsini.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Sliczne! Ostatnie mi sie najbardziej podoba - co to za tlo?

  No i nogi masz niesamowite :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pytania czy się nie wstydzisz publikacji "śmiałych" zdjęć wydają mi się nie na miejscu, bo jakbyś się wstydziła, to byś chowała je do szuflady. Ale jak zresztą widać, nie ma się czego wstydzić, wręcz przeciwnie! Bardzo dobrze, że się chwalić takimi wspaniałymi fotografiami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, pytanie po co prowadzę bloga, jest pytaniem z serii egzystencjalno – absurdalnych. No bo właściwie po co ludzie zajmują się różnymi sprawami? Jedni robią zdjęcia, inni konfitury a jeszcze inni nic nie robią, tylko hodują sadło na kanapie przed TV. I nikomu nic do tego. A w sieci jest wszystko i każdy może znaleźć swój mały skrawek i go oswoić, według własnych upodobań.
  A twoje zdjęcia są rewelacyjne, za każdym razem lepsze! Dla mnie te zdjęcia nie są zbyt śmiałe, wyraźnie inspirowane klasyką pin up, nawiązują do prac znanych na całym świecie artystów. Dla mnie bomba, jesteś wspaniałą modelką, oby tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Joanno, tło jest zrobione przez Marka Sułka, to specjalny podkład do zdjęć retro. Na żywo wygląda jakby ktoś zdarł ze ściany tapetę.

  Dziewczyny, dziękuję z wpisy :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pamiętaj, że cudzy blog bywa miejscem do wywalenia na wierzch swoich kompleksów i żalów w komentarzach, łatwo bo anonimowo, czepialskimi po prostu nie należy się przejmować, tylko dalej robić swoje! *^v^*

  OdpowiedzUsuń
 8. tak - ja też spotykam się z pytaniem po co mi to? co mi daje prowadzenie bloga? oczywiście pytania te są z odpowiednim zabarwieniem emocjonalnym (krytycyzmem);)
  co do zdjęć - sesja fantastyczna, wyglądasz zjawiskowo, jesteś niesamowicie piękną kobietą, a te klimatyczne zdjęcia jeszcze bardziej podkreślają Twoja urodę

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna, wspaniała sesja!!! Gratuluję!!

  OdpowiedzUsuń