03 listopada

To mój ukochany dzień! Powód jest bardzo prosty, w trzeci dzień listopada obchodzę urodziny! Jestem spod znaku skorpiona :-) a moim ascendentem jest strzelec (dzisiaj się o tym dowiedziałam).

Z okazji urodzin zrobiłam listę rzeczy jakie chciałabym mieć/robić/żeby się spełniły. Są to rzeczy materialne i te związane z tematyką bloga. Nie chciałabym w tym miejscu poruszać moich spraw dotyczących życia prywatnego.

1. kolekcja butów - pomimo tego, że mam w domu tony butów zawsze mam problem z doborem odpowiedniej pary. Właściwie to o każdej porze roku mam 3-4 pary które noszę, reszta niepotrzebnie zalega w szafie. Na oku mam już kilka nowych modeli.

2. gorsety - mam kilka egzemplarzy, które uwielbiam i jeszcze więcej, które chciałabym mieć :-)

3. burleska - chciałaby opanować do perfekcji kilka numerów, np. z kieliszkiem ala Dita...

4. mały remont - w moim mieszkaniu urzęduję już 4 lata, chciałabym nieznacznie zmienić wystrój i spowodować, aby pokoje stały się bardziej pin up'owe. To samo dotyczy tarasu.

5. chciałabym mieć zawsze piękną fryzurę (niewykonalne) i piękny manicure (wykonalne, ale nie zawsze mam wystarczająco samozaparcia).

Zakończę na 5 punktach, inaczej mogłaby ponieść mnie wyobraźnia. Właściwie powyższe punkty mogą stać się wyzwaniami na kolejny rok mojech życia :-) Zobaczymy czy uda mi się zrealizować choćby część! Trzymajcie kciuki!

11 komentarzy:

 1. Wszystkiego, wszystkiego dobrego :)
  Spełnienia marzeń z tej listy, przede wszystkim ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję za życzenia! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zatem życze spełnienia pin-up'owych marzeń. :) A tak poza tym - świetnie dobrane ilustracje, w szczególności mam słabość do tej gorsetowej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej! Spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe! Trzymam kciuki by spełniły się te wszystkie, które wymieniłaś i które są Twoimi skrytymi! :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze raz dziękuję. Wczoraj był bardzo dobry dzień... szkoda, że nie można mieć urodzin częściej.:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdeczne życzenia!
  Spełenienia wszytkich punktów
  i mężczyzny, który będzie szalał za tym :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Mój Mr. Big szaleje szczególnie za pończochami :-) Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 8. Czuje się tego strzelca. Skorpiona nie. I bardzo dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 9. a'propos horoskopu:
  http://www.youtube.com/watch?v=W_fMuzaoD2E
  :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Tez mam urodziny 3 listopada i mam podobne zainteresowania :-)
  Pozdrawiam Robert

  OdpowiedzUsuń
 11. O, nie spotkałam jeszcze nikogo z tego samego dnia! Czy mam rozumieć, że też lubisz nosić pończochy :-) oczywiście żartuję. Zapraszam zatem do śledzenie mojego bloga. Będzie się na nim pojawiało, z czasem, dużo zdjęć. Najlepiej dodaj się do obserwatorów. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń