Happy Fifties! koncert+burleska/Miejsce Chwila 31 marca 2017


zdjęcie: Monika Tynecka, Whiskey in the Jar
 
 
Zapraszamy na zabawę w klimacie lat 50! Powspominamy czasy kiedy w radiu i telewizji królowało rockabilly, pisk dziewcząt zagłuszał koncerty, a każdy facet miał przy sobie grzebień.

Pierwsza część wieczoru to koncert Monkey and The Baboons, czyli krwiste rock'n'rollowe granie dopieszczone damskim głosem. Jedna z najpopularniejszych grup tego nurtu w Polsce, sukcesywnie zdobywa także Europę, grając na uznanych imprezach w Niemczech, Szwecji i Finlandii. W Chwili z pewnością zaserwują nam numery z ostaniej płyty "Leavin' A Life In The Jungle".

Koncert poprzedzi i zakończy dwoma wyjątkowymi występami Pin Up Candy Burlesque Star, prekusorka i okrzyknięta przez media jako Królowa Polskiej Burleski, producentka wyd...arzeń takich jak: Swinging Burlesque Show, Rewia Burleski czy Burlesque Night.. Jest również pierwszą Polką, która prezentowała burleskę na pokazach w Paryżu, Wiedniu czy Berlinie, w 2016 roku zdobywając koronę Królowej Klasycznej Burleski na festiwalu w Moskwie.

Po iście królewskim starcie klubem zawładnie DJ Kuczijo, od ponad 15 lat związany z polską sceną retro, rezydent wielu klubów, wielbiciel amerykańskiego stylu życia, kultury i motoryzacji, a od 2011 roku sędzia na Międzynarodowym Turnieju Rock'n'rolla im. Billy Haley'a w klubie Stodoła w Warszawie. Czego możecie się po nim spodziewać? Swing, Boogie Woogie, Blues, Rockabilly, Country i pokrewne.

UWAGA Przeszukajcie szafy! Osoby strojem nawiązujące do danej dekady wchodzą za 5 pln, pozostali 10 pln!

https://www.facebook.com/monkeyandthebaboons/
https://www.facebook.com/PinUpCandyBurlesqueStar/
https://www.facebook.com/DJKuczijo/

2 komentarze:

  1. Szkoda, że dowiedziałam się dopiero 1.04 :/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Będą kolejne okazje. Wszystkie informacje o wydarzeniach są publikowane na blogu oraz na fan pagu www.facbook.com/pinupcandyburlesquestarniach

      Usuń