American Day 2014


30.08.2014 r. LIBERATOR AUTORYZOWANY DEALER HARLEY-DAVIDSON ZAPRASZA NA CZWARTĄ EDYCJĘ AMERICAN DAY.

Już niedługo będziecie mogli zobaczyć pokaz burleski w moim wykonaniu podczas American Day! Specjalnie na tę okazję przygotowałam coś całkowicie nowego - rochę niegrzeczne show neo-burlesk. Dla tych którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć mnie w kieliszku...będzie też coś klasycznego. Pssst, czekajcie na pokazy po zmroku!

Do zobaczenia!


O imprezie:

Kalifornijskie słońce nad Wisłą? To nic innego jak 4 edycja American Day – Pikniku dla miłośników amerykańskiej motoryzacji. Impreza jedyna w swoim rodzaju przenosząca nas w magiczny Świat lat 50’ Stanów Zjednoczonych. Jak co roku na teren Liberatora zjeżdżają nie tylko motocykle tej kultowej marki, ale przekrój kilkudziesięciu lat amerykańskiej motoryzacji. Piękne Pn-up Girls i przystojni Teddy Boys, wyjątkowe motocykle, customy, lowridery, hot-rody, zabawa w rytmie rockabilly - to wszystko w ostatni weekend wakacji 30 sierpnia.

O godzinie 16-tej zaplanowany jest przejazd pojazdów ulicami warszawy. Po paradzie można porzucić swoje maszyny na strzeżonym parkingu Liberatora i spokojnie oddać się wieczornym uciechom, których tym roku też nie zabraknie. Ok. godziny 18-tej zaczyna się koncert podczas którego zagra czołówka polskiej sceny rockabilly: Gasz, the Jet-Sons, Monkey and the Baboons oraz The Real Gone Tones oraz jedyny w swoim rodzaju DJ Kuczijo. W planie imprezy jest również pokaz burleski Pin Up Candy, konkurs miss Pin-up i wiele, wiele innych atrakcji.
Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie MISS PINUP. Wystylizujcie się jak rasowe dziewczyny z plakatów wieszanych nad łóżkami amerykańskich żołnierzy i zgłoście się do udział w konkursie. Do zgarnięcia są atrakcyjne nagrody – między innymi tatuaż o wartości 500 zł do wykorzystania w studio tatuażu FuckArt, voucher na stylizację paznokci w salonie The Pedicure Place by OPI, klimatyczne ciuchy i dodatki, piękna statuetka, sesja zdjęciowa oraz wiele innych. Zgłoszenia przyjmujemy na fan-page Liberator Harley-Davidson, pod adresem mailowym s.borowska@liberator.pl oraz do godziny 14 podczas samej imprezy.

2 komentarze: