American Day #3 - nie tylko motocykle i samochody cz.1

Uff, cóż to był za weekend. W ostatnia sobotę sierpnia miałam przyjemność pracować dla Liberator Harley-Davidson. Jak co roku salon kultowej firmy organizował w Warszawie American Day. Wydarzenie to poświęcone jest motoryzacji, kulturze rock'n'roll i oczywiście pięknym kobietom!

Na terenie parkingu rozstawiły się stoiska custowowych warsztatów, firm motoryzacyjnych, odzieżowych. Nie zabrakło biżuterii dla pań i panów, studia tatuażu oraz mojego buduaru, który zapewniał metamorfozy w stylu pin-up!

Podczas imprezy odbyły się wybory Miss Pin-up. Publiczność oddała najwięcej głosów na Ludmiłę Wojdak - gratulacje! Rozdano też nagrody w kategorii Best Bike - wygrał Chopper Custom i Best Car - pierwsza nagroda została przyznana dla Dodge'a Challenger'a RT z 1970 roku.
Niewątpliwymi atrakcjami wydarzenia były pokazy Lowrider.pl, palenia gumy oraz przejazd ulicami Warszawy. Organizator zaplanował dla widzów niespodziankę, którą była moja burleskowa prezentacja najnowszego modelu motocykla Electra Glide Limited z silnikiem chłodzonym cieczą. Ze względu na gorącą atmosferę sama musiałam się ochłodzić - szampanem!

Na scenie oprócz pokazów mody Harley-Davidson można było zobaczyć moją letnia kolekcję Pin Up Candy Clothing. Zagrali dla nas Voltage Betty, The Real Gone Tones oraz Burning Hearts. Ze względu na ogromna ilość zdjęć spodziewajcie się kolejnych wpisów o tym niezwykłym dniu!

Zdjęcia: Łukasz Walas


6 komentarzy:

 1. Dziekuje jeszcze raz za rewelacyjna impreze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ja dziękuję Fascynacji za dołączenie do stoiska Candy's Boudoir!

   Usuń
 2. Bardzo ciekawa kolekcja. Zwłaszcza czarno - czerwona kreacja. Cudo! Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Musiało być niesamowicie! Fajnie, że ktoś organizuje takie rzeczy. A pin-upowe prezentowały się świetnie :)

  OdpowiedzUsuń