BĄDŹCIE GRZECZNI… CICHO TAM… ZARAZ WAM BURLESKĘ DAM – piątek 14.06.2013 – BURLESQUE SHOW


BĄDŹCIE GRZECZNI… CICHO TAM… ZARAZ WAM BURLESKĘ DAM – piątek 14.06.2013 – BURLESQUE SHOW
*** Hit roku 2013. To w Kielcach może się nie powtórzyć. Tego nigdy wcześniej w mieście nie było. Euforia znowu jest pierwsza. Takie eventy można zobaczyć w najlepszych kasynach i klubach na świecie w tym w Las Vegas, Paryżu, Berlinie czy Londynie. A teraz również w Kielcach.

*** Ta impreza jest organizowana z myślą nie tylko o mężczyznach. Zapraszamy na Burlesque Show w wykonaniu najbardziej utytułowanej gwiazdy burleski w Polsce – Pin Up Candy. Długo musieliśmy zabiegać o termin występu. Zobaczycie coś zupełnie innego niż zwykły striptis. Przeniesiecie się do innego świata. Świata lubieżnego, zmysłowego, namiętnego. Będzie upojnie jak nigdy dotąd. Noc pełna rozkoszy…
*** Zachęcam do zapoznania się z załączonymi linkami z burleską, zdjęciami z modą Pin Up, z naszymi konkursami oraz z linkami muzycznymi. To wszystko da Wam obraz czego możecie się spodziewać. Będzie super, jeśli postaracie się dopasować ubiorem, make-up czy fryzurą do klimatu imprezy. My to docenimy. Nie będziecie żałowały. My również nie będziemy żałowali szampana i drinków dla was.

Start: 21:00
Wstęp: Panie od 21 lat, Panowie od 23 lat.
Bilety:
• Normalny – 15 zł,
• Dla osób z potwierdzoną rezerwacją 10 zł (przedsprzedaż),
• Dla Pań na wysokich obcasach do 22:00 wejście gratis,

Rezerwacje od poniedziałku do soboty (10:00 – 19:00) – 881 444 404
Panowie! Was również zapraszamy. Prosimy o elegancki strój, najlepiej wieczorowy. Wypada dotrzymać damom kroku i towarzystwa. 


Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/591713620873404/

Klub Euforia:
https://www.facebook.com/EuforiaClubKielce?fref=ts3 komentarze:

  1. mam nadzieję, że będzie obfity repotaż zdjęciowy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. przed burleską to można jeszcze być cicho; potem już trudniej ;)

    OdpowiedzUsuń