Paris Burlesque Festival 2012

Kochani, przepraszam za zaniedbywanie Was... mała liczba postów spowodowana jest moim całkowitym zaangażowaniem w burleskowe aktywności. Na szczęście dzisiejsza sesja zdjęciowa została przełożona i mogę poświecić trochę czasu na uaktualnienie wszystkich informacji.

W zeszłym tygodniu miałam przyjemność występować na Paris Burlesque Festival! Było to dla mnie niezwykłe doświadczenie, pełne przyjemnych zaskoczeń i niezwykłych inspiracji. Już niedługo dowiecie się co ciekawego przywiozłam z Paryża.

Poniżej zamieszczam kilka zdjęć, jest to tylko niewielka część tego co przywiozłam, ale nie jestem w stanie zamieścić wszystkich. W konkursie Miss Paris Burlesque, który odbył się w czwartek pierwsze miejsce zajęła dynamiczna Aurora Galor, która w swoich numerach nie lansuje słodkiego i grzecznego wizerunku dziewczyny. Miejsce drugie należy do Victorii Romanovej, pokazującej magiczną zmianę ubrań na scenie. Victoria zanim zajęła się burleską była asystentką magika, co widać w charakterze jej aktów. Trzecie miejsce zajęły ex aequo Miss Satine, reprezentująca słoneczną Italię, oraz Luce Botillon, z Francji. Za ciekawy akt została wyróżniona Guadellupe Boccanegra z Meksyku.

Poziom konkursu był niezwykle wysoki. Po rozmowie z jurorami dowiedziałam się, że dwanaście tancerek reprezentowało dziesięć stylów burleski. Z tego względu ocena była niezwykle trudna. Mój akt przedstawiający "Black Rose" reprezentował klasyczny styl tańca i liryczną interpretację burleski. Pomimo braku wygranej, dostałam bardzo dobre recenzje od jury i publiczności. Jeden z jurorów, kostiumolog tworzący dla Dity von Teese i Lady Gagi, komplementował mój kostium. Dostałam zaproszenie do jego pracowni i coś jeszcze, ale o tym napiszę innym razem...


Tu pierwszy filmik z festiwalu:

10 komentarzy:

 1. Cudny ten Paryż.. Może następnym razem Moulin Rouge??? A, super film.. :)
  I juz tu proszę nie zaniedbywac więcej..

  OdpowiedzUsuń
 2. nie bylo najwyrazniej nagrod za urode, bo wiadomo kto by wygral :)
  pieknie wylgada Twoj biust w tym gorsecie! niczym wylozony na pieknej tacy...
  Marek

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie dziwię się komplementom kostiumologa Dity - wyglądałaś przepięknie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję niezwykłego doświadczenia! Jestem pewna, że z kolejnych festiwali będziesz przywozić naręcza nagród.
  I bardzo jestem ciekawa, co nam jeszcze pokażesz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie się prezentowałaś! <3
  Z pewnością wrażeń moc!

  (Fakt, że kostium został doceniony to dla mnie osobisty sukces!)

  OdpowiedzUsuń
 6. a filmik genialny-aż żałuję, że mnie tam nie bylo!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękny miałaś kostium - poezja!
  W ogóle całość mi się podoba - makijaż, fryzura, dodatki - wszystko jest eleganckie, wyraziste i z pazurem, ale nie wulgarne czy przerysowane.
  Klasa!

  OdpowiedzUsuń
 9. drugie zdjęcie idealnie pokazuje różnicę między klasą a kiczem. Panie po prawej i lewej stronie toną w brokacie i sztuczności, Candy elegancka i piękna jak zwykle. Mogłyby się od Ciebie uczyć...

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękny strój + idealna figura ! Na żywo pewnie prezentowałaś się jeszcze cudowniej !

  Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń