Być jak Dita 3

Jak przygotować się do zajęć z burleski? Po pierwsze, nie podchodź do nich zbyt poważnie... Burleska to zabawa, miło spędzony czas i dużo uśmiechu! Jeśli mimo wszystko chciałabyś profesjonalnie podejść do sprawy i zabłysnąć już na pierwszych zajęciach pamiętaj.

Ania, nasza instruktorka.

1. Nie ubieraj się zbyt sportowo, to nie wysiłkowe zajęcia TBC, po których będziesz ociekać potem. Ubierz się kobieco, najlepiej w obcisłe rzeczy, które podkreślą Twoje kształty i pozwolą na lepszą obserwację ruchów ciała.2. Jeśli czujesz się pewnie, załóż buty na obcasie. Nie wybieraj tych z najwyższym obcasem, ponieważ większość figur i tak będziesz tańczyć na palcach. Najlepsze będą buty z paseczkami, sandałki, które nie spadają ze stóp.3. Pobaw się strojem, załóż gorset, pełny lub podbiustowy, poczujesz się bardziej ponętnie.

Tak, to ja :-)

4. Nie zapomnij o czerwonej szmince… dzięki niej w moment zmienisz się z grzecznej dziewczyny lub Pani z biura w „Gorącą Podwiązkę”.5. Przed wejściem na salę ćwiczeń przyklej do twarzy piękny uśmiech! To najpiękniejszy i najważniejszy dodatek.

6 komentarzy:

 1. Dziko, dziko Ci zazdroszczę! Dlaczego w Poznaniu nie ma takich zajęć ;((((

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się ten poradnik:-) No i Ty masz cudowny gorset - bo tylko tyle udało mi się spostrzec... instruktorka sympatyczna musi być zapewne;-)....ale ogólnie powtórzę raz jeszcze: zazdroszczę Ci cholernie! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurcze, czy wszystkie fajne rzeczy dzieją się tylko w Warszawie? A co z resztą kraju?
  Ślijmy petycje, protestujmy, walczmy: ŻĄDAMY BURLESKI DLA KAŻDEGO!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. To w Warszawie? Że też nic nie wiedziałam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Anju, zajęcia odbywają się w poniedziałki, pisałam już o tym we wcześniejszych postach. Wydaje mi się, że mogłabyś dołączyć.

  Jeśli chodzi o dziewczyny z innych miast, dajcie znać czy są w poszczególnych miastach większe grupy. Może udałoby się zorganizować jakieś warsztaty weekendowe.

  OdpowiedzUsuń
 6. Burleska w Gdańsku ehh marzenie

  OdpowiedzUsuń